KURUMSAL

ERAL TIP MEDİKAL TİC.
LTD. ŞTİ.

ERAL Tıp Medikal Olarak 20 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile Medikal Ve Cerrahi Alet Pazarında Faaliyet Göstermekteyiz.

Kuruluş Amacımız Değerli Cerrahlarımızın Çalışma Ortamını ve Ameliyatlarını Daha Sağlıklı Ve Daha Güvenli Hale Getirmektir.

Kaliteli, Güvenli ve Geliştirilmiş Ürün Çeşitliliğimiz Sayesinde Cerrahi Girişimlerde Değerli Cerrahlarımıza Farklı Çözümler Sunmaktayız.

Tüm Dünyada Bilinen CEATEC Medizintechnik Marka Değerli Cerrahi Aletlerin Türkiye’deki Tek Distribütörüyüz. Bu Ürünleri Değerli Cerrahlarımızla Buluşturarak Türkiye’de Hem Sağlıkta Kaliteyi Artırarak Hem De Cerrahi Alet Pazarına Kaliteli Ürün ve Üstün Hizmet Sunarak Cerrahi Girişimlere İnovatif Bir Çözüm Getirmekteyiz.

Firmamız Cerrahi Alet Pazarında Tecrübesi ve Kaliteli, Geniş Cerrahi Alet Yelpazesiyle Türk Hekimlerinin Yanındadır.

Cerrahi Girişimlerde Kaliteli ve Güvenli Çalışma Ortamı Sunabilmek Adına Geniş Ürün Yelpazemizle Değerli Türk Hekimlerinin Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılamak Firma Olarak Misyonumuzdur.

Kaliteli, Yenilikçi ve Geniş Ürün Yelpazemizi Değerli Türk Hekimlerimiz ile Buluşturup, Hekimlerimizin Cerrahi Girişimlerde Daha Sağlıklı Ve Güvenli Çalışmalarını Sağlayarak, Sektöründe Tercih Edilen Öncü Bir Firma Olmak Vizyonumuzdur.